BIP ePUAP

Gminny konkurs recytatorski „Tuwim – wierszem pisane”

Dnia 27 września w naszym przedszkolu odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Tuwim – wierszem pisane” pod patronatem Pana Wójta naszej gminy – Wiesława Pachniewskiego. Organizatorkami konkursu były p. Luiza Jelonek oraz p. Iwona Piotrowska. Na to ważne wydarzenie przybyła p. Małgorzata Brola, kierownik Referatu Oświaty i Sportu w naszej gminie, która wraz z p. Patrycją Woźniak – przedstawicielką Rady Rodziców oraz p. Anną Bąk zasiadały w jury.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem w naszej gminie, przybyło wiele dzieci z sąsiednich szkół oraz przedszkoli. Zaprezentowały swoje talenty oraz wspaniałe stroje. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a w szczególności osobom wygranym!

Ogromne podziękowania ślemy również Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród oraz poczęstunek dla gości i uczestników konkursu.